Trend

Rüyada Kuzu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kuzu Gören Kişi

Rüyasında bir kuzu gören veya kuzu bulan bir kişinin çocuğu doğacağına işaret edilir. Bir başka kaynağa göre ise kuzuyu gören kişinin sadık bir hizmetkarının olacağına yorumlanır.

Rüyada Kuzu Gördüm Anlamı Nedir?

Rüyada kuzu görmek hayır, nimet ve bereketle, bir rivayete göre ise evlat veya muratla yorumlanır. Koyun, koç, toklu ve kuzu görmek daima hayrı, sevinci ve nimeti göstermektedir. Rüyada koyun otlatmak ise valilik veya başka bir memuriyetle beraber herkes için hayır ve berekettir. Kuzu sürenin sevinci devamlı olur. Kuzu sürüsünün yanından geçtiğini gören kişi, servet sahibi büyük bir topluluğun yanından ayrılır. İki koyun sürüsünün karşılaştığını görmek ise savaş veya ölüme işarettir.

Rüyada Görülen Kuzu

Rüyada görülen kuzu, ana babasına itaat eden çocuktur. Hanımı gebe olan bir kişi rüyasında kuzu bağışladığını görürse itaatli bir erkek çocuğu olacağına işarettir. Bir kuzu kestiğini gören kişinin kendisinin veya ailesinden bazılarının çocuğunun öleceğine yorumlanır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. ÇÜNKÜ ONLARIN TERBİYE VE BÜYÜMELERİNDE GÜÇLÜK VE ZAHMET VARDIR. ANCAK İNSANLARIN KÜÇÜK KIZ ÇOCUKLARI BU TABİRDEN BAŞKA, OLARAK, DÜNYALIĞA DELALET EDER.BİR KUZU KESTİĞİNİ GÖREN KİMSENİN KENDİ ÇOCUĞU VEYA AİLESİNDEN BAZILARININ ÇOCUĞU ÖLÜR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı