Rüyada Kuzu Görmek

Okunma sayısı: 1103

Kuzu Görmenin Tabiri

Rüyada Kuzu Gören Kişi

Rüyasında bir kuzu gören veya kuzu bulan bir kişinin çocuğu doğacağına işaret edilir. Bir başka kaynağa göre ise kuzuyu gören kişinin sadık bir hizmetkarının olacağına yorumlanır.

Rüyada Kuzu Gördüm

Rüyada Kuzu Gördüm Anlamı Nedir?

Rüyada kuzu görmek hayır, nimet ve bereketle, bir rivayete göre ise evlat veya muratla yorumlanır. Koyun, koç, toklu ve kuzu görmek daima hayrı, sevinci ve nimeti göstermektedir. Rüyada koyun otlatmak ise valilik veya başka bir memuriyetle beraber herkes için hayır ve berekettir. Kuzu sürenin sevinci devamlı olur. Kuzu sürüsünün yanından geçtiğini gören kişi, servet sahibi büyük bir topluluğun yanından ayrılır. İki koyun sürüsünün karşılaştığını görmek ise savaş veya ölüme işarettir.

Rüyada Görülen Kuzu

Rüyada Görülen Kuzu

Rüyada görülen kuzu, ana babasına itaat eden çocuktur. Hanımı gebe olan bir kişi rüyasında kuzu bağışladığını görürse itaatli bir erkek çocuğu olacağına işarettir. Bir kuzu kestiğini gören kişinin kendisinin veya ailesinden bazılarının çocuğunun öleceğine yorumlanır.

Yorum Yap

Yorumlar
rüya tabiri yorum
nejla

2 gece üst üste rüyamda kuzu gördüm. Ellerimle besliyordum

rüya tabiri yorum
alpaslan

Çünkü onların terbiye ve büyümelerinde güçlük ve zahmet vardır. Ancak insanların küçük kız çocukları bu tabirden başka, olarak, dünyalığa delalet eder.Bir kuzu kestiğini göiaa kimsenin kendi çocuğu veya ailesinden bazılarının çocuğu ölür.

rüya tabiri yorum
mehmet

güzel konu idi