Rüyada Kuyu Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kuyu Görmek

Okunma Sayısı: 155

Rüyada Kuyu Görmek

Rüyada kuyu gören rüya sahibinin, zengin olacağına, akrabaları tarafından bir servete konacağına işaret etmektedir. Kişinin kuyu görmesi iyilikler yaptıkça mutlu olduğuna ve iç huzurunun kalıcı olacağına delalet eder.

Rüyada Kuyuya Düşmek

Rüyasında kuyuya düştüğünü gören rüya sahibinin, karşılaşacağı sorunlar olduğuna ve mücadelesini hiç bırakmayacağına sonunda başarılı sonuçlar alacağına delalet eder.

Rüyada Kuyudan Su Çekmek

Rüyasında kuyudan su çektiğini gören rüya sahibinin, bilgisi, zekası ve yeteneği sayesinde geleceğinin çok parlak olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kısa sürede dolaylı yollardan para kazanacağına delalet eder. Bir başka yoruma göre de, zengin ve saygım birisinden alınacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kuyu Kazmak

Rüyasında kuyu kazdığını gören rüya sahibinin, eşiyle ilgili sorunlar yaşayacağına işaret etmektedir. Kişinin yaşamında bir takım değişiklikler yapacağına ve mutluluğu yakalayacağına delalet eder.

Rüyada Kuyuya Girmek

Rüyasında kuyuya girdiğini gören rüya sahibinin, geleceği parlak, hayırlı bir evlat sahibi olacağına, başarılarının karşılığını zengin olarak göreceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri