Rüyada Kurt Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kurt Görmek

Okunma Sayısı: 140

Rüyada Kurt Görmek

Rüyasında kurt gören rüya sahibinin, çalıştığı yerde bir hırsızlık olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, insanlar hakkında hızlı kararlar verdiği için doğru düzgün insanları tanıyamadığına, analiz yapamadığı için insanlardan darbe alma riskinin arttığına işaret etmektedir.

Rüyada Kurt Avlamak

Rüyasında Kurt avladığını gören rüya sahibinin, başlayacağı işte büyük başarılar elde edeceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin manevi yönden rahatlamalar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kurt Öldürmek

Rüyasında kurt öldürdüğünü gören rüya sahibinin, sıkıntılarından kurtulup iyi duruma geleceğine, bu geldiği iyi durumu kıskanan insanların nazarına maruz kalacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kurt Kafası Görmek

Rüyasında kurt kafası gören rüya sahibinin, iş hayatında zorluklar çekeceğine ve maddiyatının bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kurt Isırması

Rüyasında kurt tarafından ısırıldığını gören rüya sahibinin, yakın dostları tarafından dışlanacağına ve üzüntü yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Meyve veya Sebzede Kurt Görmek

Rüyasında meyve sebze içerisinde kurt gören rüya sahibinin, ailesi ile ilgilenmeyeceğine ve onların zor günlerinde yalnız bırakacaklarına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri