Rüyada Kurşun Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kurşun Görmek

Okunma Sayısı: 193

Rüyada Kurşun Görmek

Rüyasında kurşun gören rüya sahibinin, maddi zarara uğrayacağına, yorulacağına işaret etmektedir. Kişinin ailesi ile çıkacağı yolda kaza yapacağına, küçük yaralar olacağına delalet eder. Rüya sahibinin dikkat etmesi gerektiğine aksi halde zarar göreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kurşun Yarası Görmek

Rüyasında kurşun yarası gören rüya sahibi için gerçeğin aksine hayırlı bir rüyadır. Kişi eğer zor durumda ise kurtulacağına, hastalığı var ise iyileşeceğine, üzüntüleri var ise neşesine kavuşacağına, kısacası içinde bulunduğu kötü ne kadar durum var ise hepsinin iyi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kurşun Dökmek

Rüyasında kurşun döktüğünü gören rüya sahibinin, eline yüklü miktarda para geçeceğine, sıkıntılardan kısa bir süre sonra tamamen kurtulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, aile hayatının da akıl danışılan kişi olacağına, çocukları ve eşi ile girmek için tatil planları yaptığına, yalan söylemeyen dürüst bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve kurulan ortaklıkta büyük paralar kazanacağına, kardeşleri ile bazı planlar yaptığına ve gerçekleşeceğine, mal mülk sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.