Rüyada Kule Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kule Görmek

Okunma Sayısı: 193

Rüyada Kule Görmek

Rüyasında kule gören rüya sahibinin, uzun zamandır görmediği bir misafiri olacağına ve bundan dolayı çok mutluluk duyacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin, kaba bir davranış sergileyip etrafındaki bir kişiden azar işiteceğine delalet eder.

Rüyada Kuleye Çıkmak

Rüyasında kuleye çıktığını gören rüya sahibinin, tüm isteklerine yakın zaman sonra kavuşacağına ve mutlu olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, rızık bolluğuna ve berekete işaret etmektedir. Aynı zamanda bir başka yoruma göre de, felaketlerin arka arkaya geleceğine, kişinin özellikle ruhen yorulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kule Yıkılması

Rüyasında kule yıkıldığını gören rüya sahibinin, dua ve dileklerinin yakında kabul olacağına ve mutlu olacağı bir evlilik yapacağına, hayırlı çocukları olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin devlet dairelerinde bir işi olacağına ve hayırlı sonuçlar alacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kuleden Düşmek

Rüyasında kuleden düştüğünü gören rüya sahibinin, bilgili ve saygın bir kişi ile karşılaşacağına, bu kişiden yarar sağlayacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.