Rüyada Kuğu Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kuğu Görmek

Okunma Sayısı: 222

Rüyada Kuğu Görmek

Rüyasında kuğu gören rüya sahibinin, beklenmedik bir anda akrabalarından maddi ve manevi destek göreceğine ve karşılığını vereceğine işaret etmektedir. Kişinin hayatın zorlukları karşında pes etmeyen dirençli bir yapısı olduğuna ve bu sayede kazandığına işaret etmektedir.

Rüyada Kuğu Sevmek

Rüyasında kuğu sevdiğini gören rüya sahibinin, hayallerinin gerçekleşeceğine, muradına ereceğine, tehlikeli işlerden uzak durduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Kuğu Sürüsü Görmek

Rüyasında kuğu sürüsü gören rüya sahibinin, evleneceğine ve kısmetlerinin artacağına işaret etmektedir. Uzun sürecek bir hayata ve mutlu evliliğe yorulur. Kişinin akrabaları ile bir toplantı yapması gerektiğine, alınacak önemli kararların olduğuna işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de yakınlarında bir kadının vefatına, üzüntü çekileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kuğu Öldürmek

Rüyada kuğu öldürdüğünü gören rüya sahibinin, akrabalarından birisi ile tartışacağına ve kötü sözler duyacağına, iç huzurunun bozulacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin hal ve hareketlerinin, çevresindeki kişilere göre aykırı olduğuna ve dikkatli davranamaması durumunda kişiler tarafından uyarılar alacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.