Rüyada Koyun Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada koyun görmek, iffetli, şerefli ve saygıdeğer bir kadına; ganimete, çocuğa, hayırlı ve bereketli mala işarettir. Rüyada koyun peşinde gitmek, bir kadının ardı sıra gitmeye; koyun sağmak ya da etini yemek hayra ermeye, rızık ve nimete; koyun otlatmak yönetici olmaya işarettir. Derisi yüzülmüş koyun birinin vefat etmesine delalet eder.

Bkz: Çoban, Koyun Yüzücüsü

Rüyada koyun sürüsü görmek, itaatli ve uysal halka; kirli koyunlar pis ve haşerat taşıyan insanlara; koyunun siyahı da, beyazı da hayra, onun baş ve bacakları ganimet malına işaret eder.

Rüyada koyunun kuyruğunu görmek, kadın malına, bol nimete ya da yemin etmeye işarettir. Rüyada koyun sağmak, insanlarla iyi geçinmeye, siyaset ilmini iyi bilmeye ve rızka; koyun yüzücüsü halka zulmeden amir yahut memura delalettir. Koç, şerefli ve muteber bir kimseye; koçun yünü ve kuyruğu şerefli bir bir kimseden mala yahut onun kızıyla evlenmeye; kuzu, anne ve babasına itaat ve hürmette kusur etmeyen evlada işaret eder.

Rüyada hamile kadının kuzu görmesi, oğlan doğurmasına delalet eder. Rüyada koyun görmek, kadına işarettir. Koyuna ulaştığını gören kimse kadınla evlenecek demektir. Koyunun kendi önünde yürüdüğünü gören kimsenin bir kadına aşık olacağına ancak amacına ulaşamayarak, vazgeçeceğine işaret eder.

Rüyada koyun sağmak rüyayı görenin, o sene için hayırlı bir iş yapacağı demektir. Sağlıklı koyunlar mutluluğun işaretidir. Sağlıksız koyunlar, iş hayatında atacağınız yanlış bir adımdan dolayı mutsuz olacağınız anlamına gelir. Koyun besili, temiz, sağlıklı ise çok önemli bir başarı ve kısmettir.

Rüyada koyun görmek tabiri asil bir kadınla yorumlanır. Bir koyun keserek etinden yediğini gören, muradına erer. Rüyasında bir koyun kestiğini gören, bir kadına iftira eder. Bir rivayete göre koyun evli kadın olarak tabir olunur.

Rüyasında bir koyunu olduğunu görmek, rüyayı görenin eline mal geçer. Koyunu bağlamak, tutmak, üstüne binmek, satın almak, koyunun doğurduğunu görmek, maksadına ermeye ve bir eve girmesi de o yılın bereketli olacağına işarettir. Rüyada koyun görmek, bereket ve bolluk içinde yaşayacağınıza işarettir.

Koyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi