Rüyada Korumak | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Korumak

Okunma Sayısı: 207

Rüyada Korumak

Rüyasında bir şeyi koruduğunu gören rüya sahibinin, yanlış arkadaşlıklar kurduğu için kötülüklere maruz kalacağına, toplum tarafından dışlanan birisi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Hayvan Korumak

Rüyasında hayvan koruduğunu gören rüya sahibinin, önemsiz bir hastalık geçireceğin, aşırı çalışması yüzünden sağlığının bozulacağına ve işlerinin yarım kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bir Çocuk Korumak

Rüyasında bir çocuk koruduğunu gören rüya sahibinin, dua ve dileklerinin kısa sürede kabul olacağına, muhtaçlara yardım etmesine, zorlu günleri çabuk atlattacak güce işaret etmektedir. Kişinin merhametinin yüce olduğuna ve işlerinin hep kolaylık ile çözüleceğine delalet eder. Bir başka yoruma göre de, kişinin ailesinden ayrılarak bir iş için için şehir değişikliği yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada Aileyi Korumak

Rüyasında ailesini koruduğunu gören rüya sahibinin, evinden bereketin eksik olmayacağına, iş hayatında başarılarının devamlı olacağına işaret etmektedir. Kişi eğer bekar ise dinine bağlı bir kişi ile evlilik yapacağına, evli bir kimse için hayırlı bir erkek evladı olacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.