Rüyada Korktuğunu Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Korktuğunu Görmek

Okunma Sayısı: 150

Rüyada Korktuğunu Görmek

Rüyasında korktuğunu gören rüya sahibinin, iş durumunun düzeleceğine, hayat standartlarının yükseleceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de tam tersi şeklindedir. Kişinin maddi ve manevi kayıplarının artacağına, yoksulluk çekeceğine, etrafındaki insanlar tarafından dışlanacağına ve üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada Korkup Saklanmak

Rüyasında bir şeyden korkup saklandığını gören rüya sahibinin, bir kaza yapacağına ve yaralar alacağına işaret etmektedir. Kişinin her konuda dikkatli davranması gerektiğini gösteren uyarı mahiyetinde bir rüyadır.

Rüyada Hayvanlardan Korkmak

Rüyasında hayvanlardan korkan rüya sahibinin, güzel ve neşeli günler geçireceğine, ailesine gelecek bir tehlikeyi önleyeceğine işaret etmektedir. Rüyada bir kediden korkmak, düşmanların tuzak kurup kişiyi zarara uğratmaya çalışacaklarına işaret etmektedir. Rüyada bir köpekten korkmak, bir akrabanın kaybedileceğine, başa gelecek talihsiz olaylar olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada ayıdan korkmak, kişinin aydınlığa çıkacağına, huzuruna kavuşacağına delalet eder. Rüyada yılandan korkmak, kişinin yakınlarından birisinin kötülük yapacağına ve dikkatli davranması gerektiğine işaret etmektedir. Rüyada aslandan korkmak ise kişinin evlilik yoluna gireceğine yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar