Rüyada Köprü Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Köprü Görmek

Okunma Sayısı: 147

Rüyada Köprü Görmek

Rüyasında köprü gören rüya sahibinin, her alanda yetenekli olduğuna, bütün zorluklara göğüs gerebilecek güce sahip olduğuna işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin sağlam karakterlere sahip olmayan kişiler ile kuracağı arkadaşlıkların sonucunda çok sıkıntı çekeceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Köprü İnşaatı Görmek

Rüyasında köprü inşaatı gören rüya sahibinin, üzerinde uzun süre kalacak bir şanssızlık olacağına, alacağı haberlerden dolayı kişinin psikolojisinin bozulacağına, başkalarının çıkarına kurban olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin zor zamanları geride bıraktığına ve ailesi ile artık daha rahat, huzur dolu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Köprüden Düşmek

Rüyasında köprüden düştüğünü gören rüya sahibinin, para kazanmak için doymak bilmeyen bir düşkünlüğünün olduğuna, kişiye ve ailesine tedirginlik verecek bir durumun gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Köprü Yıkılması

Rüyasında köprünün yıkıldığını gören rüya sahibinin, planlarını ilerleyen bir tarihe ertelemek zorunda kalacağına, işlerinde aksaklıklar yaşayacağına, hoşuna gitmeyen durumların gerçekleşeceğine, ailesinin gözünden düşeceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar