Rüyada Köpek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Köpek Görmek

Okunma Sayısı: 153

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada görülen köpek düşmanla yorumlanmaktadır. Bir köpeğin kendisine havladığını gören kişi kötü asıllı ve korkak bir düşmandan fena bir söz işiteceğine işaret eder. Rüyada köpeğe ekmek verdiğini gören kişinin rızkının bol olacağına yorumlanır. Rüyada köpek eti yemek kişinin düşmanına karşı galip geleceğini göstermektedir. Köpek eti düşmanın malı olarak görülmektedir.

Rüyada İt Görmek Geniş Tabiri

Rüyasında bir köpeği başka bir köpeğin üstüne saldığını gören kişinin bir düşmanını defetmek için başka düşmanını ona musallat edeceğine işaretle yorumlanmaktadır. Bir köpeğin bir eşyasına idrarını yaptığını gören kişinin bazı kaynaklara göre karısının başka birisiyle münasebette bulunacağını gösterebilir.

Oynamak ve eğlenmek için beslenen köpek ise sevince işarettir. Rüyada kara (siyah) renkte köpek görmek ise humma hastalığına işarettir.

Rüyada Köpek Görmek Şunlarla Yorumlanır

Rüyada köpek; soysuz düşman, tamahkar biri, davranışları çirkin alim veya hademe, gammaz, dedikoducu ve cahil adam olarak tabir edilir. Köpek himmetsiz fakat zalim olmayan bir düşmanla yorumlanmaktadır.

Rüyada dişi köpek görmek düşüncesiz ve tedbirsiz bir kadına işaret ederken siyah köpek görmek ise arap asıllı bir düşmana yorumlanır. Rüyasında bir itin kendisine ürdüğünü gören kişi, kötü ve korkak bir düşmanından nefret edeceği kötü bir söz işitir.

Uyumakta olan bir köpeği başının altına yastık gibi koyan bir kişi, önemli olmayan zararsız bir düşmana güvenir. Köpek sütü; korku, endişe ve düşmanla tartışmaktır. Köpeğin kendisinden kaçtığını gören kişinin gerçek hayatta da düşmanı kendisinden uzaklaşır.

Av köpeği ile avlandığını gören kişi düşmanı olduğu iddia edilen bir bilginden fayda görür. Av köpeğinin eti mirasla yorumlanmaktadır. Av köpeğini yanından kovduğunu gören, fayda sağlayacağı bir düşmanı yanından uzaklaştırır.

Rüyasında köpek satın aldığını gören kişi akrabalarıyla para konusunda tartışır. Fakat bir süre sonra araları tekrar düzelir.

Köpeğin başkası üzerine havladığını görmek, başkalarının aleyhinde konuşan bir adama delildir.

Bazı yorumculara göre rüyada siyah bir köpeğin uluduğunu görmek, humma hastalığına veya düşmanı olduğuna işarettir. Eğer köpek sevimli ve elini yalıyorsa şansının açık olacağını gösterir. Havlayan bir köpek her şekilde yakın dostlarının tavsiyelerini dikkaye almak gerektiğinin işareti olarak kabul edilmektedir.

Rüyada Köpek Tarafından Isırılmak

Rüyada köpek tarafından ısırıldığını gören kişi düşmanından zarar görür. Elbisesinin köpeğin salyasıyla ıslandığını gören rüya sahibi ise düşmanının sözünden dolayı eziyet çeker.

Elbisesini köpeğin yırttığını gören kişinin bir eksikliği olur. Köpek eti düşman malıdır ve ondan yiyen kişi ise düşmanına karşı galip gelir. Köpeğe ekmek verdiğini gören kişinin rızkının artacağı şeklinde yorumlanır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar