Rüyada Kız Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.

Bkz: Kız Çocuk Doğurmak

Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır.

Rüyada bir kız çocuğu görmek, birçok sıkıntıdan sonra mutluluğu yakalayacağınız anlamına gelir. Kız güzel ise iyi ve neşeli günlerin yaklaştığı habercisidir.

Rüyada kız görmek güçlükle yorumlanır. Bazı yorumculara göre, kız, açılmayan kapı olarak tabir olunur. Rüyasında bekar bir kızla tanıştığını görmek, tüccar ise zorlukla para kazanacağına; memur veya işçi ise maaş ve ücretlerini geç alacaklarına; sanatçı ise eserlerini satmak için zorluk çekecegine işarettir.

Rüyada kız görmek tabiri, bazı tabircilere göre, üzerinde mahsul alınacak verimli bir toprağa, çiftliğe ve tarlaya da delalet eder. Kız çocuğu genellikle bollukla yorumlanır. Rüyada yeni doğmuş bir kız çocuğu görmek(Bebek (Yenidoğan) Görmek), hayatta beklediği en büyük müjdeyi alacağına işarettir. Emekleyen bir kız çocuğu görmek, işlerinin yavaş yavaş yoluna gireceğine; yürüyen bir kız çocuğu görmek, işlerinin yolunda olduğuna delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada kız görmek, rütbeliler için güçlüktür. Bazen bekar kız görmek bineğe, menfaatli araziye işarettir. Bazen de bekar kız rüyası, gam ve kedere ve imkanların güçlenmesine işarettir. Bir kimse bekar bir kıza rastladığını görse, bir mülke malik veya ticaretinde kazanca nail olur.

Rüyada kız çocuğu görmek, birçok sıkıntıdan sonra sonunda mutluluğu yakalayacağınız anlamına gelir. Güzel bir kız çocuğu, mutlu, düzenli bir aile hayatına işarettir.

Kız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi