Rüyada Kız Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kız Görmek

Okunma Sayısı: 176

Rüyada Kız Görmek

Rüyasında kız gören rüya sahibinin, evinde bereketinin artacağına, aile içi tartışmaların son bulacağına, kederli günlerin ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada Güzel Kız Görmek

Rüyasında güzel kız gören rüya sahibinin, mutlu olacağı günlerin kısa zaman sonra geleceğine, dürüst ve çalışkan olduğuna, helal para kazanılacağına işaret etmektedir. Kişinin gördüğü güzel kızı tanıyorsa eğer bir kısmetin geleceğine de yorulur.

Rüyada Çirkin Kız Görmek

Rüyasında çirkin bir kız gören rüya sahibinin, bir başkasının rızkını elinden aldığına ve o şekilde geçindiğine, bütün kötülüklerin başına geleceğine, hastalıklardan yakayı kurtaramayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bir Kızı Beğenmek

Rüyasında bir kız beğenen rüya sahibinin, çok daraltan sıkıntılarından kurtulacağına, rahat nefes aşmaya başlayacağına, gelecek iyi bir habere, başkalarının hatalarını örtmek için çaba gösterdiğine ve bu iyilik dolu kalbinin karşılığını ettiği duaların kabul olması ile birlikte alacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyasında kız bebek gören rüya sahibinin, iş hayatındaki sıkıntıların akıp gideceğine ve rahata ereceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri