Rüyada Kıyı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kıyı Görmek

Okunma Sayısı: 149

Rüyada Kıyı Görmek

Rüyasında kıyı gören rüya sahibinin, bütün dert ve kederlerinden kısa bir süre sonra kurtulacağına, ailesi ile mutlu bir ömür geçireceğine işaret etmektedir. Kişinin yersiz endişeleri yüzünden huzursuzluk yaşadığına ve psikolojik destek alması gerektiğine de yorulur.

Rüyada Kıyıya Vurmuş Balık Görmek

Rüyasında kıyıya vurmuş balık gören rüya sahibinin, talihinin artacağına, yüksek parslar kazanacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin akrabaları arasında çok sevdiği bir kişinin vefat edeceğine ve çok üzüleceğine de işaret etmektedir. Kişinin sabırlı davranması gerektiğine aksi halde sağlık sorunları ile karşılaşabileceğine yorulur.

Rüyada Kıyıdan Yüzmek

Rüyasında kıyıdan yüzdüğünü gören rüya sahibinin, kendisini her konuda garantiye alarak hareket ettiğine ve başarıyı hep elde ettiğine, zor süreçleri bile kolaylıkla atlatabildiği bir zekaya sahip olduğuna işaret etmektedir. Kişinin her zaman yeniliklere açık olduğuna ve kendini her an geliştirmeye devam ettiğine, etrafındaki herkes tarafından imrenilerek bakılan bir kişi olduğunu göstermektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin evlilik hayatında sıkıntılar olduğuna ve bşraz çaba göstermesi gerektiğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri