Rüyada Kısmet Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kısmet Görmek

Okunma Sayısı: 191

Rüyada Kısmet Görmek

Rüyasında kısmet gören rüya sahibinin, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, hak yolundan ayrılmayacağına, yardımlarının karşılığını en güzel şekilde alacağına ve hayatına çok rahat bir şekilde devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kısmet Reddetmek

Rüyasında kısmetini reddettiğini gören rüya sahibinin, inatçı bir yapısının olduğuna ve bu yüzden çok kayıp yaşayacağına, etrafındaki insanlardan uzak kalacağına, elindeki paralar kaybedeceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de gönül ilişkisi kurulacağına ve mutluluğun bunun ile birlikte geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kısmet Çıkması

Rüyada kısmet çıktığını gören rüya sahibinin, beklenmedik bir zamanda unuttuğu birisi ile karşılaşacağına ve o kişi ile evleneceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de sefalet bir hayat yaşandığına ama artık her şeyin yoluna gireceğine, kötü günlerin geride kalacağına yorulur.

Rüyada Kısmet Aramak

Rüyasında kısmet aradığını gören rüya sahibinin, iyi işler yaptığına, itibarlı ve saygın bir kişiden övgüler alacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin dinine bağlı olduğuna ve iç huzurunun hiç bitmeyeceğine de yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.