Rüyada Kış Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kış Görmek

Okunma Sayısı: 167

Rüyada Kış Görmek

Rüyasında kış gören rüya sahibinin, yaşanacak kötü bir olaydan sonra çok korkacağına ve bu etkiden kolay kolay çıkamayacağına, bir süre tek başına hiçbir iş yapamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kışın Denize Girmek

Rüyasında kış olmasına rağmen denize girdiğini ve yüzdüğünü gören rüya sahibinin, sağlıklı, refah bir hayat yaşayacağına, yeni iş imkanları yakalayacağına, mutlu olacağına, eline geçen her fırsatı her konuda iyi değerlendirebilecek zekaya sahip olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Kış Ayısı Görmek

Rüyasında kış ayısı gören rüya sahibinin, uğraştığı çok çaba gösterdiği işten büyük başarılar elde edeceğine, servetine servet katacak güce geleceğine ve yatırımlarının artacağına işaret etmektedir. Kişinin yakınları tarafından korunup kollanacağına da yorulur.

Rüyada Kış Hazırlığı Yapmak

Rüyasında kış hazırlığı yaptığını gören rüya sahibinin, arkadaşlarından ya da akrabalarından bir kişiye yardım edeceğine, alacağı dualar ile kişinin önünde hiçbir engel kalmayacağına ve çok rahat bir yaşam süreceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin zekiliğini kullanarak işler yapıp bedenini yormadan para kazanacağına da yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri