Rüyada Kına Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kına Görmek

Okunma Sayısı: 154

Rüyada Kına Görmek

Rüyasında kına gören rüya sahibinin, çıkarları doğrultusunda ilerlediğine, insanlara değer vermediğine ve kullanmaya çalışmasının sonucunda gözyaşı dökeceğine delalet eder. Aynı zamanda kişiyi kötü günlerin beklediğine ve huzurunun kaçacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kına Yakmak

Rüyasında kına yaktığını gören rüya sahibinin, ticarette öngörüsü sayesinde güzel kazançlar elde edeceğine, mutlu bir evlilik yapacağına işaret etmektedir. Kına yakılan kişi erkek ise askere gideceğine ve bahtının açık olacağına delalet eder.

Rüyada Kına Ağacı Görmek

Rüyasında kına ağacı gören rüya sahibinin, umutlarının yeşereceğine, hayallerine kavuşacağına, ideallerine ulaşacağına ve çok huzurlu bir iş yapacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin başarı basamaklarını çok hızlı şekilde çıkacağına, yükselişinin büyük paralar ile geri dönüş yapacağına delalet eder.

Rüyada Kına Gecesi Görmek

Rüyasında kına gecesi gören rüya sahibinin, piyasa ile yakından ilgilendiğine, çıkarının nerde daha çok olacağının hesabını yaptığına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin kibirli tarafından dolayı çok şey kaybedeceğine ve gözyaşı dökeceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri