Rüyada Kilit Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kilit Görmek

Okunma Sayısı: 152

Rüyada Kilit Görmek

Rüyasında kilit gören rüya sahibinin, her şeyini herkese anlattığına, kendisine saklaması gereken zayıf yönlerini insanların ağzına laf olarak vermemesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Kilit Açmak

Rüyasında kilit açtığını gören rüya sahibinin, işlerinin kolaylaşacağına, yeni iş atılımları yapacağına, farklı projelerde başarı elde edeceğine işaret etmektedir. Kişinin kilit açamadığını görmesi ise kolay sandığı, üstesinden geleceğini düşündüğü her işte zorlanacağına ve bir takım başarısızlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Asma Kilit Görmek

Rüyasında asma kilit gören rüya sahibinin, işlerini geliştireceğine, güzel imkanlar yakalayacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kıt kanaat geçinecek duruma geldiğine, ailesi ile yaşanacak bir sıkıntı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kilit Almak

Rüyasında kilit alan rüya sahibinin, rahat para kazanmanın yollarını bulacağına veya hareketlerinin kısıtlanması çalışıldığına ve bundan çok rahatsız olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kilit Bulmak

Rüyasında kilit bulan rüya sahibinin, bedenen ve ruhen büyük acılar ile sarsılacağına ve uzun süre bu konular yüzünden sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri