Rüyada Kılıç Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kılıç Görmek

Okunma Sayısı: 149

Rüyada Kılıç Görmek

Rüyasında kılıç gören rüya sahibinin, geleceği için yapmış olduğu planları hayata geçireceğine ve dünya nimetleri ile çok uğraştığına işaret etmektedir.

Rüyada Kılıç Saplamak

Rüyasında kılıç sapladığını gören rüya sahibinin, özgürlüğüne çok düşkün olduğuna ve kimsenin emri altında çalışmak istemediğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin boşa çabaladığı işler olduğuna, farkında olmasına rağmen inat etmesine ve bu yüzden bedenen ve ruhen çöküntü yaşama ihtimalinin olduğuna tabir olur.

Rüyada Kılıç Balığı Görmek

Rüyasında kılıç balığı gören rüya sahibinin, isteklerinin gerçekleşeceğine, önemli bir mevkiye geleceğine, varsa bir hastalığının artık şifa bulacağına, aile içerisinde mutlulukların arka arkaya yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kılıçlı Kadın Görmek

Rüyasında kılıçlı kadın gören rüya sahibinin, sıkıntı ve dertlerini anlatmak için güvenilir bir dosta ihtiyaç duyduğuna, zorluk çekeceğine, mutsuz bir hayat yaşadığına işaret etmektedir.

Rüyada Kılıç ile Savaşmak

Rüyasında kılıç ile savaştığını gören rüya sahibinin, çaresiz kaldığı günlerin artık son bulacağına ve zafere ulaşacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar