Rüyada Kibir Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kibir Görmek

Okunma Sayısı: 205

Rüyada Kibir Görmek

Rüyasında kibir gören rüya sahibinin, uzak bir yere gideceğine veya zengin bir kişiden yardım göreceğine işaret etmektedir. Kişinin sıkıntılarından kurtulup, rahat ve iyi duruma geleceğine, o an hiç bilinmeyen ama daha sonra ortaya çıkacak bir işten çok karlı çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kibirli Olmak

Rüyasında kibirli olduğunu gören rüya sahibinin, rüyanın aksine çok mütevazi olduğuna, iş kuracağına, anlaşmazlık yaşadığı kişilere göz yumacağına işaret etmektedir

Rüyada Kibirli Kadın Görmek

Rüyasında kibirli bir kadın gören rüya sahibinin, ruhen huzura ereceğine, bütün dertlerinin biteceğine, işlerinin açılmasına ve mal sahibi olacağına işaret etmektedir. Kişinin yapılmakta olan bir işi başarı ile sonuçlandıracağına, saygınlığının artacağına delalet eder.

Rüyada Kibirli Adam Görmek

Rüyasında kibirli bir adam gören rüya sahibinin, iş seyahatine çıkacağına, işlerini hallettikten sonra o şehire yerleşme kararı alacağına ve bu yüzden ailesi ile sorunlar yaşayacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin huysuz bir evlada sahip olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.