Rüyada Keten Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Keten Görmek

Okunma Sayısı: 162

Rüyada Keten Görmek

Rüyasında keten gören rüya sahibinin, başının belaya gireceği işlere kalkıştığını, ailesine ve kendisine ciddi zararlar vereceğine, mahkemeler ile uğraşacağına işaret etmektedir. Kişinin dikkat etmesi gerektiğine aksi halde büyük sıkıntılar çekeceğine işaret eden bu rüya kişiyi uyarma niteliğindedir.

Rüyada Keten Pantolon Görmek

Rüyasında keten pantolon gören rüya sahibinin, disiplin ve prensip sahibi bir kişi olduğuna işaret etmektedir. Kişinin duruşu, konuşması, tavrı gibi bir çok özelliği işe girdiği her ortamda ilgi odağı olduğuna ve kariyerinde de başarı getireceğine delalet eder. Bir başka yoruma göre de kişiye yardım etmek insanların olduğuna ama kişinin buna engel olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Keten Kumaş Almak

Rüyasında keten kumaş aldığını gören rüya sahibinin, ticarete atılacağına ama zarara uğrayacağına, maddi durumu ile birlikte manevi durumunun da kötüleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Keten Elbise Giymek

Rüyasında keten elbise giydiğini gören rüya sahibinin, işlerine piyasadaki hareketlenmelerden dolayı kötü etki yaratacağına ve zorlu günlerin beklediğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri