Rüyada Kestane Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kestane Görmek

Okunma Sayısı: 200

Rüyada kestane görmek anlamı nedir?

Rüyada kestane görmek iyiliğini gördüğünüz bir kişi tarafından aranacağınıza ve bundan oldukça fazla faydalanacağınıza yorumlanır.

Rüyada kestane görmenin anlamı; kestane zor kazanılacak bir mala işarettir. Bazı kaynaklarda cimri birinden mal almaya da işaret edildiği belirtilir. Rüyada kestane görmek cimri birinden mal almayı da gösterir. Bir başka rivayete göre ise zorlukla elde edilen bir servete işaret eder.

Rüyada Kestane Ağacı Görmek

Rüyanızda kestane ağacı gördüyseniz zengin ve faydalı biriyle karşılaşacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Kestane Yemek

Rüyasında kestane yediğini gören rüya sahibinin, hatalıklarından kurtulacağına, zor günlerin yerini huzurlu ve mutlu günlerin alacağına, sıkıntılardan uzak bir hayat yaşamaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kestane Satmak

Rüyasında kestane sattığını gören rüya sahibinin, geçim sıkıntısında kurtulacağına, borcuna sadık olmayan birisi yüklü bir para vereceğine ve geri alamayacağına, itibarı yüksek birisi tarafından ziyaret edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kestane Şekeri Almak

Rüyada kestane şekeri aldığı gören rüya sahibinin, ithalat ve ihracat işleri yapacağına, son günlerde yaşadığı sıkıntılarından kurtulacağına ve değeri yüksek bir eşya hediye alacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kestane Toplamak

Rüyasında kestane topladığını gören rüya sahibinin, nasiplerinin geleceğine, mutlu bir yuva kuracağına, iş hayatında arka arkaya gelecek başarılara, eşi ile çıkacağı bir tatilde çok eğleneceğine, ailesinde hasta olan bir kişinin iyileşeceğine işaret etmektedir

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.