Rüyada Kervan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kervan Görmek

Okunma Sayısı: 148

Rüyada Kervan Görmek

Rüyasında kervan gören rüya sahibinin, işinden kaynaklı olarak bir yüklü paraya sahip olacağına ya da ailesi tarafından bir servete konacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin bir kursa başlayacağına ve üstün başarı ile tamamlayacağına yorulur.

Rüyada Kervana Katılmak

Rüyasında kervana katıldığını gören rüya sahibinin, yaşama inancının çok olduğuna, yaşama sevincini hiç kaybetmediğine işaret etmektedir. Kişinin mutluluğu için habersiz uğraşlar veren birisinin olduğuna ve değerli hissedeceğine yorulur.

Rüyada Deve Kervanı Görmek

Rüyasında deve kervanı gören rüya sahibinin, yüksek mevkide bir iş sahibi olacağına, ailesine maddi ve manevi fayda sağlayacağına, kimseye muhtaç olmadan hayat süreceğine, huzur getirecek bir bebek haberine delalet eder.

Rüyada Atlı Kervan Görmek

Rüyasında atlı kervan gören rüya sahibinin, bir seyahate çıkacağına, iş hayatında ve aile hayatında köklü değişiklikler yapacağına, kısa sürecek olan bir tatile çıkacağına ama keyifli dakikalar geçireceğine işaret etmektedir. Kişinin uğraştığı şeylerin artacağına, yakın gelecekte borçlarından kurtulacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri