Rüyada Kepçe Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kepçe Görmek

Okunma Sayısı: 157

Rüyada Kepçe Görmek

Rüyasında kepçe gören rüya sahibinin, iş hayatında aksaklıklar olacağına, ruhen yorgunluk çekeceğine işaret etmektedir. Kişinin zor zamanlarında destek göremediğine ve artık kimseye inanmadığını gösteren bu rüya kişi için uyarı şeklindedir.

Rüyada Kepçe İle Ev Yıkılması

Rüyasında kepçe ile evinin yıkıldığını gören rüya sahibinin, bulunduğu kötü ruh halinin düzeleceğine içinin ferahlayacağına, huzura kavuşacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin ufak bir hediye alacağına ve çok sevineceğine de yorulur. Bir başka yoruma göre de kişinin akrabalarından birisi ile davalık olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kepçe Devrilmesi

Rüyasında kepçe devrildiğini gören rüya sahibinin, yeniliklere açık olduğuna, olgun birisi olduğuna ve anlayışlı yapısından dolayı herkesle iyi geçindiğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin ihanete uğrayacağına ve güven problemleri ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada Kepçeye Binmek

Rüyasında kepçeye bindiğini gören rüya sahibinin, uzun ve zorlu bir sürece gireceğine ve sonunda karlı çıkacağına, mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar