Rüyada Kelebek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kelebek Görmek

Okunma Sayısı: 149

Rüyada Kelebek Görmek

Rüyasında kelebek gören rüya sahibinin, hafifmeşrep bir kadın tarafından kullanılacağına işaret etmektedir. Kişinin ailesi dışındaki herkese temkinli yaklaşması gerektiğine aksi halde adının kötüleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kelebek Ölüsü Görmek

Rüyasında kelebek ölüsü gören rüya sahibinin, hava atmayı seven, yaptıklarının farkında olmayan, aklı bir karış havada olan bir kişi ile kurulacak muhabbete yorulur.

Rüyada Ele Kelebek Konması

Rüyasında eline kelebek konduğunu gören rüya sahibinin, hassas ve kırılgan bir yapısının olduğuna, uzaktaki arkadaşları ile buluşma ayarlayıp kafa dağıtacağına, kişinin yardımsever yapısı ile herkes tarafından sevildiğine işaret etmektedir.

Rüyada Kelebek Resmi Görmek

Rüyasında kelebek resmi gören rüya sahibinin, önemli mevkide olan bir kişi ile tanışıp iş imkanı yakalayacağına, kazanç sağlayacağına, huzur bulacağı bir iş ile uğraşacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin, hayatının uzun olacağına ve şehir değişikliği yaptıktan sonra evleneceğine veya iş bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kelebek Öldürmek

Rüyasında kelebek öldürdüğünü gören rüya sahibinin, suçsuz yere yargılanacağına, üzüntülü günler yaşayacağına tabir olunur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri