Rüyada Kekik Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kekik Görmek

Okunma Sayısı: 162

Rüyada Kekik Görmek

Rüyasında kekik gören rüya sahibinin, evli ise bir erkek çocuğunun olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin sağlık problemlerinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada Kekik Kokusu Duymak

Rüyasında kekik kokusu duyan rüya sahibinin, dini inançlar konusunda zayıf olduğuna, insanlar arkasından iş çeviren bir kimse ile evleneceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin huzurunun kaçacağı olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kekik Kurutmak

Rüyasında kekik kuruttuğunu gören rüya sahibinin, yakın zamanda rahata ve huzura ereceğine, çocuk sahibi olacağına, iş veya eğitim hayatında başarılarının artacağına, kötü günleri geride bırakıp yepyeni bir sayfa açacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kekik Çayı İçmek

Rüyasında kekik çayı içtiğini gören rüya sahibinin, hakkı olan ve çabalar sonucu elde edeceği servete yorulur. Kişinin zeki ve çalışkan olduğuna işaret eden bu rüya kişi için hayırlı bir rüyadır. Kişinin haram paradan uzak durduğuna, kazancı iyi olan bir işte çalışacağına, hayırlı bir kız evlat sahibi olacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar