Rüyada Kedi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kedi Görmek

Okunma Sayısı: 162

Rüyada Kedi Görmek

Rüyasında kedi gören rüya sahibinin, en yakınlarından gelecek olan nankörlüğe yorulur. Aynı zamanda kişi için kötü şans anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevdiğini gören rüya sahibinin, hakkında kötü düşünen bir yakını ile büyük tartışmalar yaşayıp arasının bozulacağına, geçen bir süre sonunda tekrar arasını düzelteceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyasında kedi öldürdüğünü gören rüya sahibinin, hakkında kötü düşünen insanları etkisiz hale getireceğine, yaşatacağı pişmanlıklara işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek

Rüyasında bir kedi tarafından tırmalandığını gören rüya sahibinin, fesat birisi olduğuna, insanlara tuzak kuran birisine işaret etmektedir. Kişinin üzüleceğine işaret eden bu rüya kişinin ailesi tarafından uyarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kendini Kedi Gibi Görmek

Rüyasında kendisini kedi gibi gören rüya sahibinin, gayrimeşru işler ile uğraşıp, geçimini bu şekilde sağladığına işaret etmektedir.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyasında yavru kedi gören rüya sahibinin, ufak ufak sıkıntılar yaşayacağına ve üstesinden gelmesi için ailesinden birisinin desteğine ihtiyaç duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada Evde Kedi Görmek

Rüyasında evde kedi gören rüya sahibinin, evine hırsız gireceğine ve zararının büyük olacağına, yaşanacak kötü olaylara delalet eder.

Rüyada Zayıf ve Kötü Bakışlı Bir Kedi Görmek

Rüyasında zayıf ve korkutucu bakışları olan bir kedi gören rüya sahibinin, alacağı kötü haberlerin gözyaşı dökmesine sebep olacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri