Rüyada Keçi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Keçi Görmek

Okunma Sayısı: 195

Rüyada Keçi Görmek

Rüyasında keçi gören rüya sahibinin, aile içerisinde sözü dinlenir bir kişi haline geleceğine ve hayallerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Kişinin hiç beklemediği bit tanıdığından yardım göreceğine ve bu duruma çok şaşıracağına delalet eder.

Rüyada Keçi Eti Yemek

Rüyasında keçi eti yediğini gören rüya sahibinin, hanesine gelecek olan bir miktar para olduğuna yorulur. Kişinin parasal anlamda rahatlayacağına, yatırım amaçlı bir ev satın alacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin hayırsız bir kişi ile evleneceğini ve mutlu olamayacağına da delalet eder.

Rüyada Keçi Sütü Görmek

Rüyasında keçi sütü gören rüya sahibinin, helal paralar kazandığına yorulur. Kişinin bolluk bereket içerisinde uzun yıllar geçireceğine, hayırlı evlatları olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre hane içerisinin çekemeyen insanların huzursuzluk yaratmaya çalışacaklarını ama başarısız olacaklarına yorulur.

Rüyada Ölen Keçi Görmek

Rüyasında keçi ölüsü gören rüya sahibinin, kaybedeceği değerli bir eşya olduğuna, yaşayacağı üzüntünün hastalık getireceğine ve kendisini zor toplayacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.