Rüyada Kaza Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kaza Görmek

Okunma Sayısı: 198

Rüyada Kaza Görmek

Rüyasında kaza gören rüya sahibinin, içinin sıkıldığına, başına bir iş gelecekmiş gibi düşünerek temkinli davrandığına ama ruh sağlığının bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak

Rüyasında trafik kazası yaptığını gören rüya sahibinin, çalıştığı iş ortamındaki kişiler tarafından oyuna getirileceğine yorulur. Kişinin etrafında kıskanç ve fesat insanlar olduğuna ve çeşitli şekilde zarara uğratmaya çalıştıklarına işaret etmektedir.

Rüyada Bir Başkasının Trafik Kazası Yapması

Rüyasında birisinin trafik kazası yaptığını gören rüya sahibinin, yeni bir yatırıma yöneleceğine ve pişmanlık duymayacağına, getirisinin çok olacağı bir iş imkanı yakalayacağına, başkalarını desteğine ihtiyaç duymayacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de talihsizliğin ve yaklaşan belaların habercisidir.

Rüyada Kazada Ölen Birinin Olması

Rüyasında kazada ölen birisini gören rüya sahibinin, uzun ömürlü ve çok sağlıklı olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin, bir evlat sahibi olacağına da yorulur. Kişinin çıkacağı gezide uzun zamanlardan beri haber alamadığı akrabası ile karşılaşıp mutlu olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.