Rüyada Kaymak Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada kaymak görmek, alın teriyle kazanılan malın faydalı ve bereketli sonucuna, bir vesileyle gelecek toplu mala yahut ana karnındaki çocuğa işarettir. Kaymak bazen ucuzluk ve bolluğa, kâr ve kazanca; arzu edilen şeylerin gerçekleşmesine de işaret eder. Kaymak yemek, mukaddes beldeleri ziyaret etmeye delalet eder.

Bkz: Sütlü Tatlılar, Süt ve Bal Kabı

Rüyada beyaz kaymak yemek veya kaymak satın almak, gelecek rahatlığı ve mutluluğu işaret eder. Yiyecek olarak kaymak, türlü söylentiye neden olacak paradır. Kişiyi rahatsız edecek demektir.

Rüyada kaymak görmek, bebeğe delalet eder. Rüyada kaymak yediğini görmek, bol bir rızık ve berekete ve bazı yorumculara göre de Kabe’yi ziyaret etmeye yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada kaymak görmek, ana karnındaki çocuktur. Görülen kaymak faydası çok, büyüyen ve lezzetli olan toplu mal ve ganimetten meydana gelecek rızıktır. Bazi tabirciler, bir kimse rüyada kaymak yese, Allah-u Teala o kimseye Beytü’l Mukaddes’i ziyaret etmeyi nasip eder, dediler. Kaymak; ucuzluk, bolluk, kazanç, fayda ve uyanıklıkta uğrattığı ve arzu ettiği şeyi kolaylıkla elde etmeye işarettir.

Kaymak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi