Rüyada Kavuşma Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kavuşma Görmek

Okunma Sayısı: 211

Rüyada Kavuşma Görmek

Rüyasında bir kavuşma gören rüya sahibinin, özlemini çektiği arkadaşlarına ve güzel günlerine yeniden döneceğine, zamanlarını boşa harcamayı bırakarak daha dolu geçireceğine, umut ettiği her şeye kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Sevgiliye Kavuşmak

Rüyasında sevgilisine kavuştuğunu gören rüya sahibinin, kuracağı veya kurduğu gönül ilişkilerinde mutluluğu kısa bir süre içinde yakalayıp evleneceğine, ailesi ile çıkacağı yolculuktan çok keyif alacağına, kültürlü kişiler ile birliktelik kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada Evcil Hayvanına Kavuşmak

Rüyasında kaybettiği evcil hayvanına kavuştuğunu gören rüya sahibinin, kabul etmek istemediği halde bir işin sorumluluğunun yıkılacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin, aile hayatında ve iş hayatında başarı, huzur, mutluluğun artacağına ve beklenilmedik bir servet sahip olacağını göstermektedir.

Rüyada Çocuğuna Kavuşma

Rüyasında çocuğuna kavuştuğunu gören rüya sahibinin, önemsiz ama sıkıntı veren şeyleri kısa sürede atlatacağına, şimdiye kadar işlenen günahlardan dolayı tövbe etmesi gerektiğine ve pişmanlık duyacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de geleceğin parlak olacağına ve eğlenceli geçecek bir partiye gidileceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.