Rüyada Kavun Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kavun Görmek

Okunma Sayısı: 150

Rüyada Kavun Görmek

Rüyasında kavun gören rüya sahibi için hastalık anlamına gelmektedir. Kişinin büyük bir sağlık problemi yaşayacağına, hastanede yatması gerektiğine, yakınlarından bir kişinin bu sağlık sürecinde hep yanında olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kavun Yemek

Rüyasında kavun yediğini gören rüya sahibinin, hastalıklarından kurtulacağına, eski sağlığına dönemeyeceğine ama çok dikkat etmesi gerektiğine işaret etmektedir. Kişinin takıntılarından kurtulmaması halinde ruh sağlığının bozulacağını göstermektedir.

Rüyada Kavun Satmak

Rüyasında kavun sattığını gören rüya sahibinin, her konuda aceleci davrandığına ve bu aceleci davranışların kişinin başına dert açacağına belki de kazancında azalama olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin kaybolan bir eşyasını bulup çok sevinç yaşayacağına yorulur.

Rüyada Kavun Yetiştirmek

Rüyasında kavun yetiştirdiğini gören rüya sahibinin, iş hayatında ve aşk hayatında olumlu gelişmeler olacağına, mahkemelik bir durumun olduğuna ve kişinin kazanacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kavun yetiştirmek, kültür seviyesi yüksek birisi ile kurulacak muhabbetin kişiye yeni fırsatlar doğuracağına, fayda göreceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri