Rüyada Kavga Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kavga Görmek

Okunma Sayısı: 151

Rüyada Kavga Görmek

Rüyada kavga gören rüya sahibinin, iş hayatında yaşanacak karşılıklar olacağına, zorlu süreçlerden geçeceğine, geçim sıkıntısının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyasında kavga ettiğini gören rüya sahibinin, çalıştığı iş nedeni ile sürekli seyahat edeceği anlamına gelmektedir. İşlerindeki başarısızlıktan dolayı itibar kaybedeceğine, çok çaba harcaması gerektiğine işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibi evli ise eşi ile yaşadığı tartışmanın biteceğine ve çok mutlu olacaklarına, hasta birisi ise kısa zamanda şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada Kavga Edenleri Ayırmak

Rüyasında kavga eden insanları ayırdığını gören rüya sahibinin, yardımsever, dürüst, çalışkan, dertlerden uzak birisi olduğuna işaret etmektedir. Kişinin zor zamanları geride bırakıp hayatında yeni bir sayfa açacağına, ummadığı anda eline bir para geçeceğine, kısa süre içerisinde harcamalarının artacağına yorulur. Rüya sahibinin kavgayı ayırmaya çalışırken yaralandığını görmesi, rüya sahibine destek olacak bir kardeşinin olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Lafla Kavga Etmek

Rüyasında lafla kavga ettiğini gören rüya sahibinin, gençlik yıllarında yaptığı hatalardan ders çıkardığına, düzenli bir hayatı olacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri