Rüyada Kaşık Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kaşık Görmek

Okunma Sayısı: 186

Rüyada Kaşık Görmek

Rüyasında kaşık gören rüya sahibinin, zor zamanlar geçireceğine, hiç kimseden destek göremeyeceğine, üzüntü yaşayacağına, insanlara çok değer verdiğine ama karşılığını göremediğine işaret etmektedir.

Rüyada Kaşık Saklamak

Rüyasında kaşık sakladığını gören rüya sahibinin, insanlardan gizlediği şeyler olduğunu göstermektedir. Kişinin sırlarının ortaya çıkması durumunda utancından kimsenin yüzüne bakamayacağına, bir şeyleri düzeltmek için çok çaba harcayacağına delalet eder. Bir başka yoruma göre de kişinin yatırım yapmak amacıyla bir mal alacağına ama zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kaşık Satmak

Rüyasında kaşık sattığını gören rüya sahibinin, işlerinin açılacağına, ailesinden birisi ile bol kazanç sağlayacağı bir ticari atılım yapılacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin, manevi değeri büyük olan bir eşyayı kaybedeceğine ve çok üzüleceğine işaret etmektedir. Kişinin merhametli bir yapısının olduğuna, gördüğü her muhtaç canlıya yardım etmeye çalıştığına ve büyük sevaplar kazandığına da rivayet edilir. Bir başka yoruma göre de kişinin eline güzel fırsatlar geçeceğine ve iyi değerlendirmesi sonucunda geleceğinin aydınlık olacağını göstermektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.