Rüyada Kaş Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kaş Görmek

Okunma Sayısı: 199

Rüyada Kaş Görmek

Rüyasında kaş gören rüya sahibinin, iş durumlarında düzelme olacağına ve sağlık durumlarının kalmayacağına, kişinin bolluk bereket içerinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kaş Almak

Rüyasında kaş aldığını gören rüya sahibinin, uzun bir yaşamı olacağına, huzurunun hiç bitmeyeceğine, kişinin sıkıntılarından kurtulacağına, arkadaş ortamlarını değiştireceğine, sosyal yaşantısına daha çok önem vereceğine işaret etmektedir. Rüyada kaşını düzelttiğini görmek ise kişinin itibarının artacağına yorulur.

Rüyada Kaşların Gürleşmesi

Rüyasında kaşlarının gürleştiğini gören rüya sahibinin, ailesi tarafından mal mülk sahibi olacağına, eşinden veya sevgilisinden büyük bir hediye alacağına, endişelerinden kurtulup rahatlayacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin arzu ve hayallerinin gerçekleşeceğine, engelsiz bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kaşı Kökünden Kesmek

Rüyasında kaşlarını kökünden kestiğini gören rüya sahibinin, serüvenci bir yapısı olduğuna yorulur. Bu serüvenci yapısının sayesinde sonu çok güzel olacak bir maceraya atılacağını gösterir. Bir başka yoruma göre de, eş adayı olarak görülen kişiyi, arkadaş ve akrabaların eleştireceğine, kötü sözler söyleyeceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.