Rüyada Kartal Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kartal Görmek

Okunma Sayısı: 227

Rüyada Kartal Görmek

Rüyada kartal görmek çeşitli şekillerde yorumlanırken genelde iyi şekilde anlamlandırılır. Burada önemli olan kartalın nasıl göründüğüdür.

Rüyada Siyah Kartal Görmek

Rüyasında siyah kartal gören kişi için; kişinin alacağı kötü haberlere, şahsın etrafında olan kişilerinde bu haberi olumlu bakmayacağına işaret eder. Bu rüya hayırlara işaret etmeyen durumlara tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kartal Görmek

Rüyada beyaz kartal görmek, yakın zamanda alınacak hayırlı haberler alınmasına, kişinin aldığı haberle sevineceği huzura ereceğine işarettir. Rüyada beyaz kartal görmek, rüya sahibinin hanesinden huzurun daim olmayacağına, kişinin çevresinde bulunanlardan itibar ve saygı göreceğine, kişinin bağımsız kimsenin etkisinde kalmayacağı özgür bir yaşama sahip olacağına, rüyayı gören kişinin iş hayatında gelişecek sıkıntıların son bulması ve rahata ermesine, ailesi ile yaşayacağı uzun ömre rivayet eder.

Rüyada Kartal Tutmak

Rüyada kartal tuttuğunu gören sahibinin, politik görüşlerinde değişiklik olacağına veya acımasız insanların arasında kalacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, hakkınızda kötü düşünenleri bozguna uğratacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.