Rüyada Karpuz Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Karpuz Görmek

Okunma Sayısı: 148

Rüyada Karpuz Görmek

Rüyasında karpuz gören rüya sahibinin, dert ve sıkıntılarının artacağına, üzüntülerin artacağına, zor günler atlatacağına, ailesinden birisin ölümüne işaret edilir. Bir başka yoruma göre de dürüstlük, uzun hayata, yardımseverliğe önem veren kişiler ile kurulacak iletişimine delalet eder.

Rüyada Karpuz Almak

Rüyada karpuz aldığını gören rüya sahibinin, endişelerinin yersiz olmadığına, başına her an kötü bir olay gelebileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Karpuz Kesmek

Rüyasında karpuz kestiğini gören rüya sahibinin, itibarının ve sağlığının düzeleceğine, hayatına girecek bir kadın sayesinde işlerinin tek tek yoluna gireceğine, son günlerinde yaşadığı sıkıntılarını çok çabuk halledeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Karpuz Taşımak

Rüyasında karpuz taşıdığını gören rüya sahibinin, inançsız, terbiyesiz, ağzı bozuk, hayırsız bir kişi ile vakit geçireceğine ve büyük hatalar yapacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin, çocuk sahibi ise hasta olacağına, ticaretle uğraşacağına, iş hayatında rahat ve huzura ereceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin bir yaşlıya yardım edeceğine ve hayır duası alacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar