Rüyada Karanfil Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Karanfil Görmek

Okunma Sayısı: 147

Rüyada Karanfil Görmek

Rüyasında karanfil gören rüya sahibinin, elinin açık olduğuna, itibar sahibi birisi ile edeceği muhabbeti olduğuna ve yolunun açılacağına, dert ve sıkıntıların gün geçtikçe azalacağına, gereksiz olduğunu düşündüğü insanlardan uzaklaşacağına, yeni bir düzen kuracağına, iş hayatının renkleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada Karanfil Satmak

Rüyasında karanfil sattığını gören rüya sahibinin, maddi yönden rahatlayacağına, dürüstlüğü sayesinde ondan hoşlanmayan kıskanan kişilerin dahi hayranlık duyacağına, iş hayatında makam mevki sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Karanfil Toplamak

Rüyasında karanfil topladığını gören rüya sahibinin, nasiplerinin belirli aralıklar ile geleceğine, ailesine maddi ve manevi her konuda destek olacağına, sıkıntılarından kardeşinin yardımları ile kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Karanfil Bulmak

Rüyasında karanfil bulduğunu gören rüya sahibinin, duygularını çok yoğun ve dışarıya yansıtarak yaşadığına, bazı durumlarda duygularını kontrol altına alamadığı taktirde çok sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Farklı bir yoruma göre de, kişinin mütevazi bir hayat yaşayacağına ve değerli, saygın kişiler ile hol sohbet edeceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri