Rüyada Karaciğer Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Karaciğer Görmek

Okunma Sayısı: 182

Rüyada Karaciğer Görmek

Rüyasında karaciğer gören rüya sahibinin, kendisini güvenceye alması gereken konular ile karşı karşıya kalacağına, güçlü bir yapıya sahip olacağına, arkadaş çevresinde saygınlığının artacağına, ailesi ve akraba çevresi tarafından çok sevildiğine, iyi huylara sahip olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Karaciğer Yemek

Rüyasında karaciğer yediğini gören rüya sahibinin, hayatını rayına oturtabilmek için biraz daha beklemesi gerektiğine ve biraz daha çaba harcaması gerektiğine, güzel günlerin yaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bozulmuş Karaciğer Görmek

Rüyasında bozulan bir karaciğer gören rüya sahibinin, yakınları tarafında şiddet göreceğine veya bir yakına şiddette bulunacağına yorulan bu rüya hayırlı rüyalar arasında değildir. Kişinin psikolojik sorunlarının olduğuna, kendisini kontrol edemeyen birisi olduğuna, sinir hastası olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Karaciğer Kanseri Olduğunu Görmek

Rüyada karaciğer kanseri olduğunu gören rüya sahibinin, hasta ise iyileşeceğine, işsiz ise iş bulacağına, öğrenci ise yakın zamanda mezun olacağına bekar birisi için evliliğe işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin her şeye çok çabuk heves ettiğine ama hızlı vazgeçtiğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri