Rüyada Kar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kar Görmek

Okunma Sayısı: 196

Rüyada Kar Görmek

Rüyasında kar gören rüya sahibinin, şansının açık olacağı günlerin yaklaştığına, işlerinde bereketinin artacağına, büyük kazançlar elde edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kar Yağmasını İzlemek

Rüyasında kar yağdığını izleyen rüya sahibinin, hayalperest bir yapıda olduğuna yorulur. Kişinin hayallerinin peşinden koşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kar Yemek

Rüyasında kar yediğini gören rüya sahibinin, ideallerini gerçekleştiremeyeceğine, alınacak olan bir haberden sonra üzüntü duyacağına, ruhsal sağlığında bozulmalar olacağına, şansını kaybedeceğine yorulan bu rüya kişi uyaran, dikkat etmesi gerektiğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Kirli Kar Görmek

Rüyasında kirli kar gören rüya sahibinin, insanları küçümseyen, burnu büyük, kibirli bir kişi olduğuna veya böyle bir kişi ile tanışacağına, kişinin zor günler yaşayacağına ve ailesinden destek görmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kar Fırtınası Görmek

Rüyasında kar fırtınası gören rüya sahibinin, yaşayacağı büyük hayal kırıklıklarının olacağına, üzüntü ve sıkıntıya işaret eden bu rüya kişinin güçlenmesi, özgüvenini kazanması gerektiğini göstermektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin olağan olmayan, beklenilmedik bir olayın gerçekleşeceğine ve çok sevinceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.