Rüyada Kaptan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kaptan Görmek

Okunma Sayısı: 205

Rüyada Kaptan Görmek

Rüyasında kaptan gören rüya sahibinin, bir gruba, topluluğa, derneğe, siyasi partiye, şirkete adım atacağına, başkanlık yapacak konuma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kaptan Olmak

Rüyasında kaptan olduğunu gören kişinin, uzun bir yolculuğa çıkacağına belki de gittiği yolculuk sonunda orda kalamaya karar vereceğine güzel imkanlar yakalayacağına işaret etmektedir. Kişinin aile hayatında sıkıntıların biteceğine, dostları ile gireceği ortaklı bir iş anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kaptan Köşkü Görmek

Rüyasında kaptan köşkü gören rüya sahibinin, huzurunun daim olacağına, sıkıntı ve dertlerinden arınacağına, aile bireyleri ile iyi geçineceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin ayağını denk almadığı taktirde kötü işlere bulaşacağına da delalet eder. Kişinin yakın akrabaları ile kavga edeceğine de yorulur.

Rüyada Kaptan İle Evlenmek

Rüyasında bir kaptan ile evlendiğini gören rüya sahibinin, el sanatlarına düşkün olduğuna ve bundan maddi gelir elde edeceğine işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre de kişinin işlerinin iyi gitmediği taktirde çok borçlanacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.