Rüyada Kaplan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kaplan Görmek

Okunma Sayısı: 139

Rüyada Kaplan Görmek

Rüyasında kaplan gören rüya sahibinin, yasa dışı işler kazanç sağlayacağına veyahutta güçlü ve uyanık birisi ile tanışıp zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ev İçerisinde Kaplan Görmek

Rüyasında evinin içerisinde kaplan gören rüya sahibinin, bir düşmanı ile arayı düzelteceğine ve bir ortaklık kuracağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin evleneceğine, başarılı ve akıllı bir kimse ile içinden çıkamadığı durumları konuşarak bir yol bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kaplandan Kaçmak

Rüyasında kaplandan kaçtığını gören rüya sahibinin, zorluklara yaşayacağına, güce ve kuvvetli birisine işaret etmektedir. Kişinin düşmanlarını alt edeceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kişinin planladığı yolculuğa çıkamayacağına, güçten ve kudretten mahrum bırakılacağına, hoşuna gitmeyen durumlara zor da olsa alışmak zorunda kalacağına, insanları kontrol altına alabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kaplan Sevmek

Rüyasında kaplan seven rüya sahibinin, ibadet edeceğine, dürüst ve namuslu bir insan olduğuna, çıkacağı yolculuğun hayır getireceğine, azla yetinmeye işaret etmektedir. Kişinin bir sıkıntıdan kurtuluşuna, geleceğinin açık, ve hayırlı birisi olacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri