Rüyada Kapı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kapı Görmek

Okunma Sayısı: 236

Rüyada Kapı Görmek

Rüyasında kapı gören rüya sahibinin, önüne çıkan tüm kısmetleri çok fazla incelediği için kaçırdığına ve bu huyumdan vazgeçmesi gerektiğine bir işaret olmaktadır. Bir başka yoruma göre de, rızık bolluğuna ve hayırlı işlerin olacağına delalet eder.

Rüyada Kapıları Açık Görmek

Rüyasında kapıları açık gören rüya sahibinin, girişeceği işlerde dilediği şekilde sonuçlanacağına ve rahata ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kapıları Kapalı Görmek

Rüyasında kapıları kapalı gören rüya sahibinin, giriştiği işlerde başarız sonuçlar alıp üzüleceğine ve hayal kırıklığına uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kapıyı Yerinde Görememek

Rüyasında kapıyı olması gereken yerde göremeyen rüya sahibinin, dermansız bir hastalığa yakalanacak olan bir dostuna işaret etmektedir.

Rüyada Çürük Kapı Görmek

Rüyasında çürümüş bir kapı gören rüya sahibinin, yatırım planlarının olduğuna ve bu yatırımlardan zarar göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kapı Zili Duymak

Rüyasında kapı zili sesini duyan rüya sahibinin, beklenmedik bir haber ile hayatına rahat edeceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma görede kişinin yatalak olan bir yakınına bakmakla yükümlü olacağına tabir olunur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.