Rüyada Kanser Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kanser Görmek

Okunma Sayısı: 146

Rüyada Kanser Görmek

Rüyasında kanser gören rüya sahibinin, üzüleceği haberler alacağına, nasiplerinin kapanacağına, mutluluğuna gölge düşeceğine, hayatında başarısız olacağı dönemlerin yaklaştığına işaret etmektedir.

Rüyada Kanser Tedavisi Olmak

Rüyasından kanser tedavisi olduğunu gören rüya sahibinin, uzun zamandır planlanan olayların gerçekleşeceğine, rüya sahibinin eski huzursuzluklarının kalmayacağına, mutlu haberlerin peş peşe geleceğine, kişinin evlenmek istediğine, işsiz birisi için iş bulacağına, küs bir akraba ile barışıp güzel vakitler geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kanser Olan Birisine Yardım Etmek

Rüyasında kanser olan birisine yardım ettiğini gören rüya sahibini uyarıcı nitelikte olan bir rüyadır. Kişinin hayatında kötü alışkanlıklara sahip olduğunu ve dikkat etmesi gerektiğine işaret etmektedir. Kişinin hapse gireceğine yorulur.

Rüyada Kanserden Kurtulmak

Rüyasında kanser olduğunu ve kanserden kurtulduğunu gören rüya sahibinin, hastalıklardan kurtulacağına, hayatında ciddi sorunlar yaşadığına ama bunları atlatacağına, arkadaşları ile ufak bir tartışmalar yaşayacağına, kişinin kardeşleri ile yaşayacağı güzel anlar olacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin evleneceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri