Rüyada Kandil Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kandil Görmek

Okunma Sayısı: 139

Rüyada Kandil Görmek

Rüyasında kandil gören rüya sahibinin, ailesinde ve kendisinde huzurun hiç eksik olmayacağına ve gün geçtikçe daha da çok artacağına işaret etmektedir. Kişinin hak yolunda ilerlediğini gösteren bu rüya kişiye hayır kapıları açılacağının en büyük göstergesidir.

Rüyada Kandil Simiti Görmek

Rüyasında kandil simiti gören rüya sahibinin, sevaplarının artacağına, günahları için af dileyeceğine, bir hayır kurumuna maddi ve manevi destek vereceğine, Allah yolunda ilerleyen, ibadetlerini aksatmayan birisi ile evleneceğine, maneviyatının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kandilde Dua Etmek

Rüya sahibinin kandilde dualar ettiğini görmesi, dilek ve isteklerine kavuşacağına, iş veya eğitim hayatında önündeki bütün engelleri kolaylıkla aşacağına, iç huzuruna kavuşacağına, eli açık bir kişi ile tanışıp, ömür boyu bitmeyecek bir dostluk kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada Kandil Mesajı Görmek

Rüyasında kandil mesajı gören rüya sahibinin, uzun zamandır beklediği haberlerin makam sahibi bir kişiden geleceğine, bedenen ve ruhen rahatlama dönemine gireceğine, komşuluk ilişkisine önem veren birisi olduğuna ve güzel bağlar kuracağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar