Rüyada Kanat Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kanat Görmek

Okunma Sayısı: 139

Rüyada Kanat Görmek

Rüyasında kanat gören rüya sahibinin, atlatacağı zor günler olduğuna, huzurunu kaçırmak için çabalayan akrabalarının olduğuna ama başaramayacaklarına işaret etmektedir. Rüyada kanat görmenin bir başka yorumu da evlilik adımları atılacağı yönündedir.

Rüyada Kanat Takmak

Rüyasında kanat taktığını gören rüya sahibinin, hanesine gelecek güzel bir haberin mutluluğu da birlikte getireceği yönündedir. Rüyayı gören kişi işsiz ise kısa zaman sonra iş sahibi olacağına, öğrenci ise eğitim hayatını güzel şekilde sonuçlandıracağına, mutlu bir yuva kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kanatlı Karınca Görmek

Rüyasında kanatlı bir karınca gören rüya sahibinin, evlilik teklifi alacağına yorulur. Kişi eğer evli ise hayırlı bir evladı olacağına işaret etmektedir. Kişinin maddi ve manevi huzuruna kavuşması için çok çaba harcaması gerektiğine, hayallerine kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin önemsiz bir sağlık problemi ile karşı karşıya kalacağını da göstermektedir.

Rüyada Kanadı Kırılan Kuş Görmek

Rüyasında kanadı kırılan bir kuşa yardım etmeye çalışmak, yarım kalan planlarının gerçekleşeceğine, yeni projeler üzerinde çalışacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri