Rüyada Kan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kan Görmek

Okunma Sayısı: 158

Rüyada Kan Görmek

Rüyasında kan gören rüya sahibinin, beden gücüne dayanan bir iş yapacağına, yatırım yapacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin elindeki bütün paraları kaybedeceğine yorulur.

Rüyada Kanın Üzerini Kirletmesi

Rüyasında kanın üzerini kirlettiğini gören rüya sahibinin, yasal olmayan bir şekilde para kazanacağına ancak bu paranın kişiye bir hayrı, faydası olmayacağına işaret etmektedir. Kişinin üzerini kanın kirletmediğini görmek ise, rüya sahibinin yapacağı sevaplar sayesinde bütün günahlarından arınacağına ve iki dünyada da rahat edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Rüyasında ağızdan kan geldiğini gören rüya sahibinin, yakınlarındaki birisine veya dostlarından birisine iftira atacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kan İçmek

Rüyasında kan içtiğini gören rüya sahibinin, hakkı olmayan bir para haram para ile mal edineceğine ve haksız yere kavga edip kan döküleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Çeşmeden Kan Akması

Rüyasında çeşmeden kan aktığını gören rüya sahibinin, o çeşmenin bulunduğu yerde bir felaket olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Burun Kanaması

Rüyasında burnunun kanadığını gören rüya sahibinin, sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına işaret etmektedir. Eğer burun kanaması durmadan devam ediyor ise kişinin zarar göreceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri