Rüyada Kambur Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kambur Görmek

Okunma Sayısı: 142

Rüyada Kambur Görmek

Rüyasında kambur gören rüya sahibinin, hayat yükünün artacağına, maddi ve manevi durumlarda sıkıntıya düşeceğine, zor günler yaşayacağına, beklenmedik yerden gelecek kötü haberlere, bir dost ile yaşanacak tartışmalara işaret etmektedir.

Rüyada Kambur Kadın Görmek

Rüyasından kambur bir kadın gören rüya sahibinin, başarıya giden yollarına bir başkası tarafından taş konacağına, ruhen ve bedenen ciddi yorgunluk çekeceğine, sağlık problemleri ile karşılaşacağına, yoğun geçirilecek bir düğün telaşına işaret etmektedir.

Rüyada Babayı Kambur Görmek

Rüyasında babasının kambur olduğunu gören rüya sahibinin, aile içerisindeki sıkıntılardan kurtulacağına, aile içerindeki birlik ve beraberliğin daha da kuvvetleneceğine, iyi huylu ve dürüst birisi ile yapılacak evliliğe, sürprizler ile dolu bir hayat yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kambur Çocuk Görmek

Rüyasında kambur bir çocuk gören rüya sahibinin, sevinçli ve bol neşeli günler geçireceğine, hayatını birleştireceği kişi ile mutluluğu yakalayacağına, zorluk çekmeden bir hayat süreceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin ailesin bir kişinin ölümüne ve üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri