Rüyada Kalp Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Bakınız; Kalp Çarpıntısı, Kalp Katılığı

Rüyada kalp görmek, cesaret, akıl, el açıklığına ve adalete yorumlanır. Kalbinde bir korku ve endişe olduğunu hissetmek, rüyayı görenin doğru yola geleceğine yorumlanır. Kalbinde ağrı bulunması, o kimsenin yakın zamanda bir kötülük yapacağına; kalbinde hastalık hissetmesi, münafık bir kimse olduğuna yorumlanır.

Rüyada kalbinin ağrıdığını veya sorun yarattığını gördüyseniz, zarara uğrayacağınız anlamına gelir. Kalp, hastalığın ve enerji kaybının işaretidir. Kanayan kalp ve hayvan kanı iyi sayılmaz. Ama temiz insan kalbi çok iyidir.

Rüyada kalp görmek, adamın kahramanlığına, emir vermesine, oyun oynamasına, cesaretine, akıllı, zeki, cömert ve müsamahakar olduğuna, ahlak, tabiat ve adetine işarettir. Bir kimse rüyada kalbinde korku bulunduğunu görse, o kimsenin hakka uymasına ve doğru yolu bulmasına işarettir. Kalp, vücudun meliki, din, dünya, gizli ve aşikar yönleriyle vücudu koruyan, vücut için lüzumlu tedbirleri alan ve vücudun sır yeridir. Bundan dolayı rüyada kalbinde iyilik ve kötülükten görülen şeyin miktarınca tabiri vücuda aittir. Bir kimse rüyada kalbinin çıktığını görse, o kimsenin dini güzel olur. Bazı tabirciler; kalpler, kadınlarla tabir edilir, dediler. 

Rüyada kalbinin parçalandığını gören kimse, hasta ise hastalığından ve sıkıntılarından kurtulur. Kalp, rüya sahibinin hanımına işarettir. Kalp insanın dini ve zekasıdır. Bundan dolayı bir kimse kalbinde göz bulunduğunu görse, o kimsenin, akıl, zeka ve anlayışına, dindarlığına ve güzel şekilde konuştuğuna işarettir. 

Bir kimse rüyada kalbinin kaçırıldığını görse, ariz olacak bir korkudan dolayı kalbinin perişan veya aklının gideceğine ya da dininin bozulacağına işarettir. Kalbinin karardığına veya perdelendiğine, hakikati anlayamadığına ve gözleriyle hak yolunu görmediğine işarettir. 

Rüyada kalbinin parçalandığını gören kimse, korku, zühd ve takva sahibi ise, o kimsenin Cenab-ı Hakka olan kalbi rabıtasının devam ettiğine ve Allah (C.C.)’dan korku üzere bulunmasından dolayı onun Allah’a olan bağlılık ve rabıtasının hiçbir şeyin manî olmayacağına işarettir. Bir kimse kalbinde bir hastalık bulunduğunu görse, o kimsenin münafık olduğuna işarettir.

Rüyada kalbinizin çok fazla attığını görmek, aşık olacağınıza; kalp çarpması ile uyanmak, bir doktorun sizi tedavi etmesi gerektiğine; kalbinizin çalındığını görmek, başınıza kötü bir olayın geleceğine yada aklınızı yitireceğinize işarettir.

Kalp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi