Rüyada Kalay Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kalay Görmek

Okunma Sayısı: 216

Rüyada Kalay Görmek

Rüyada kalay görmek rüyayı gören kişinin hayatının düzene gireceği, mutlu ve huzurlu günlerin başlangıcı olarak genellenmesine rağmen rüyayı gören kişiye ve görüş şekline göre değişiklik gösterir. Rüyada kalay gören kişi erkek ise hayatına yeni bir başlangıç yapacağına bekar ise evleneceğine evli ise eşi ile arasındaki ilişkinin tazeleneceğine işaret edilir. Rüyayı gören kişi kadın ise mutlu günlerin yeni bir can ile yani bir bebek ile başlayacağına ve anne olacağına rivayet edilir.

Rüyada Kalay Yapan Birisini Görmek

Rüyada kalay yapan birisini gören kimse hayatında yenilikler ve mutluluklar geleceğine ve bu mutluluğun başkasının yardımıyla geleceğine delalet eder.

Rüyada Kalay Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişi kendisinin kalay yaptığını görüyorsa erişeceği mutluluğa giden yolun kendi çabalarıyla gerçekleşeceği ve bunun için oldukça çabalaması gerektiği şeklinde yorumlanır.
Rüyada Kalaylanmış Bir Kaptan Yemek Yemek
Rüyada kalaylanmış bir kaptan yemek yediğini gören veya yemek verdiğini gören kimse için beklediği bir haberi çok kısa sürede alacağına ve büyük bir hayır yapacağına işaret edilir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.