Rüyada Kafa Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Kafa Görmek

Okunma Sayısı: 200

Rüyada Kafa Görmek

Rüyasında kafa gören rüya sahibinin, parası ve malı çok olan, itibarı ve saygınlığı da yüksek olan birisine işaret etmektedir.

Rüyada Kafayı Büyük Görmek

Rüyasında kafayı büyük gören rüya sahibinin, ailesine kan bağı olmayan ama lafı dinlenen birisi tarafından gelecek yardıma delalet eder.

Rüyada Kafayı Küçük Görmek

Rüyasında kafayı küçük gören rüya sahibinin, deneyim yetersizliğinden kaynaklı olarak işlerinde aksaklıklar yaşayacağına, aile hayatının hasar göreceğine, itibarını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kafadan Yara Almak

Rüyasında kafasından yara aldığını gören rüya sahibinin, önemsiz ama can sıkacak bir sağlık problemi yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kafasını Hayvan Kafası Olarak Görmek

Rüyasında kendi kafasını bir hayvan kafası olarak gören rüya sahibinin, geçim sıkıntısının en üst seviyelere çıkacağına ve kişinin yoksullaşacağına, elindeki bütün serveti kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada Kafadan Vurulmak

Rüyasında kafadan vurulduğunu gören rüya sahibinin, kendisine dert edindiği, gözyaşı döktüğü bir durumun ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kafanın Traş Edilmesi

Rüyasında kafasının traş edildiğini gören rüya sahibinin, hayatının yeniden toparlanması için bir takım değişiklikler yapacağına ve rahata ereceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.